Anasayfa Sık Kullanılanara Ekle İletişim  
 
Anasayfa Hosting Domain Web Paketleri Google Paketleri Web Tasarımı Ek Bilgiler Referanslar İletişim

Domain Sorgula
.com .net .org .com.tr .biz
.info .tv .org.tr .name .eu
.us .cc .be .de .tc
 

İnternet ve mobil kominikasyon çağımızın en büyük iki yeniliğidir. İnternet şu an bilgi paylaşımının ve araştırılmasının en popüler yoludur. Mobil kominikasyon ise kısa haber ve mesajlaşma alanında popülerliliğini sürdürmektedir. Bu iki teknolojide kullanım alanlarını günden güne genişletmekte ve popülerlik kazanmaktadır. İnternet mobil kominikasyon sistemlerine göre daha çok veri aktarım becerisine sahiptir. Bunun yanında internet servisleri hem servis veren hem de alan için diğer ssitemlere göre çok daha ucuzdur.

Web sayfanız; sizi internette ve mobil ortamda (WAP,SMS) 7 gün 24 saat boyunca temsil eden ve şirketinizi tanıtan bir çalışan olarak düşünebilirsiniz. Bu çalışan aynı andan binlerce kişiye aynı kalitede hizmet verebilir. Web sayfanız, şirketiniz adına otomatik broşür veya formlar göderebilir, bunların istatistiklerini tutabilir. Ayrıca şirketler arası haberleşme ve faks trafiğinin getirdiği karmaşa, uygun web sistemleri ile (e-posta, upload, HTML/FLASH arayüzlü programlar) yok edilebilir ve maliyetler azaltılabilir.

Web sayfaları genelde belli bir hedef kitleye ulaşır. Daha doğru bir anlatımla: web sayfanızı ziyaret eden bir kullanıcı sayfanızda dolaşması için sayfa içerisinde aradığı bilgi veya dökümanın bulmak ister. İnternet kullanıcıları aradıkları konu veya dökümanlar için arama motorlarını (www.yahoo.com , www.google.com, www.arama.com vb.) kullanırlar. Hedef kitleniz, işte bu arama motorları sayesinde sitenize ulaşır. Bu sayede sanal ortamda binlerce potansiyel müşteri ile tanışırsınız.

Referanslarımızı görmek için tıklayınız...

Eğer sayfalarınız dinamik ise Potansiyel Müşterilerinizle iletişimi sıcak tutabilir veya bayi ağınızı online bir sistem haline getirebilirsiniz. Binlerce broşür veya reklam kağıdı yerine tek tuşla binlerce potansiyel müşterinize e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca işyerinize özgün internet çözümleri ile şirket verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Firmalar arası iletişimin ve haberleşmenin internet üzerinden yapıldığı düşünülürse; firmanızının web sayfasının olması (amaçlara uygun hazırlanmış web sayfaları) rakiplerinize göre bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Paylas